Czym jest...

Szczęście

Czym jest? Kosmykiem włosów na spoconym czole albo uśmiechem bezdomnego pod Lidlem, albo kiedy ugryzie Cię komar, a Ty tego nie czujesz, a potem widzisz bąbel. Szczęście jest niedefiniowalne. Jednego cieszy kasa, drugiego 2 złote w kieszeni i widok zachodu słońca.

Sukces

Czym jest? Kiedy jesteś znanym hollywoodzkim aktorem, kasy w bród, aż wylewa się z rachunków bankowych, a przychodzisz do domu i wyjesz w poduszkę bo nie wiesz kim jesteś. Czy tym jest sukces?

Każdego dnia czuję, że odnoszę sukces. Budzę się szczęśliwa, czasem wkurzona, czasem zrezygnowana, czasem emocjonalna, potargana, bezsilna. Ale wiem kim jestem – i to jest mój sukces. Wiem gdzie żyję, co lubię, co mnie denerwuje, z jakimi ludźmi chcę spędzać dzień. Wiem jak bardzo lubię ciszę i las. Wiem co kocham, co chcę robić. Godzę się na moje słabości, emocje, czasem złość. Akceptuję to co we mnie, dlatego akceptuję moje życie takim jakim ono jest. To pogodzenie z tym co JEST. To moje życiowe flow. To moje intencje widziane na zewnątrz. Niepotrzebne żadne maski, żadne manipulacje. Nie ma udawania. Jest co jest.

Uśmiech przesyłam!

Tańcząca z życiem